Pracownik Katedry MSE jako Visiting Professor w National Research University, Higher School of Economics in Moscow

Dr hab. Iwona Pawlas, prof. UE z Katedry Międzynarodowych Stosunków Ekonomicznych w dniach 8-12 kwietnia 2019 r. przebywała jako Visiting Professor w National Research University, Higher School of Economics in Moscow (Rosja).

W trakcie pobytu dr hab. Iwona Pawlas, prof. UE przeprowadziła cykl wykładów z zakresu: "Business negotiations in a turbulent global environment" dla 60 studentów Faculty of Business and Management / School of Business Administration. Dodatkowo zrealizowała warsztaty negocjacyjne, które cieszyły się dużym zainteresowaniem studentów.

Ponadto, w trakcie pobytu w Moskwie dr hab. Iwona Pawlas, prof. UE uczestniczyła w XX International Academic Conference on Economic and Social Development zorganizowanej przez Higher School of Economics in Moscow oraz World Bank.