Zaproszenie na warsztat online: “Twórczy sposób na zmianę myślenia, czyli jak działać i stosować metodę Design Thinking”.

Zapraszamy na warsztat z cyklu Coffee break with Lady ITLove pt.: “Twórczy sposób na zmianę myślenia, czyli jak działać i stosować metodę Design Thinking”.

Prelegentką będzie pani Katarzyna Oryszczak - ekonomistka, specjalistka ds. administracji, pracownik i absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Ukończyła m.in. Podyplomowe Studia Design Management w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Certyfikowany moderator metody Design Thinking (Akademia Klientocentryczni). Posiada kilkuletnie doświadczenie w realizacji projektów badawczych z zakresu badań rynkowych i marketingowych na rynku dóbr i usług z wykorzystaniem metod jakościowych i ilościowych, zajmowała się koordynowaniem i szkoleniem zespołów ankieterskich, brała udział w opracowaniu raportów i prezentacji wyników badań.

Data: 07.05.2021 r. (piątek) godz. 12:00 – 13:00

Obowiązują zapisy poprzez stronę: https://rawaink.katowice.eu/.../warsztat-tworczy-sposob.../

Udział jest bezpłatny. Link do warsztatów zostanie wysłany w dniu wydarzenia.