Dr hab. Piotr Tworek, prof. UE organizatorem kolejnego spotkania w ramach cyklu spotkań z praktykami dla studentów kierunku Ekonomia

Drugie spotkanie odbyło się w dniu 19 grudnia 2023 roku, gdzie na zajęciach dydaktycznych z przedmiotu "Finansowanie Przedsiębiorstw" studenci piątego semestru na trzecim roku studiów stacjonarnych, I-go stopnia na kierunku: Ekonomia (o specjalności Ekonomia Menedżerska), mieli możliwość wysłuchania bardzo ciekawego wykładu. Poprowadziła go Pani Danuta Czapeczko – Wiceprezes spółki PragmaGO S.A.

Wykład poświęcony był praktycznym aspektom finansowania działalności przedsiębiorstw, ze szczególnym uwzględnieniem faktoringu. Studenci mogli zapoznać się z wysokospecjalistyczną, a zarazem zaawansowaną wiedzą z zakresu FinTech (Financial Technology) – mieli możliwość zadawania pytań i swobodnej rozmowy. Spotkanie odbyło się dzięki uprzejmości i za zgodą Pana Tomasza Boduszka – Prezes Zarządu PragmaGO S.A. w Katowicach.

Spotkanie zorganizował i był jego moderatorem pracownik Katedry Zarządzania Publicznego i Nauk Społecznych na Wydziale Ekonomii Pan dr hab. Piotr Tworek, prof. UE. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją ze spotkania.