Nowy odcinek "Ekonomii po prostu" z udziałem prof. Aldony Frączkiewicz-Wronki i Prezydenta Miasta Bytomia

9 maja w Telewizji TVT wyemitowany został 17. odcinek z cyklu "Ekonomia po prostu", którego tematem było zarządzanie publiczne. Tym razem gośćmi programu prowadzonego przez dr. Bartłomieja J. Gabrysia z Katedry Przedsiębiorczości była prof. Aldona Frączkiewicz-Wronka, kierownik Katedry Zarządzania Publicznego i Nauk Społecznych oraz Mariusz Wołosz Prezydent Miasta Bytomia.

"Ekonomia po prostu" to wspólny projekt UE Katowice realizowany z telewizją TVT. Poszczególne programy dotyczą m.in. ekonomii społecznej, opodatkowania przedsiębiorców, sytuacji gospodarczej w regionie, zarządzania miastem, wartości pieniądza, transformacji regionu, ubezpieczeń czy cyfryzacji. Emisja programów odbywa się w odstępach dwutygodniowych w telewizji TVT. Część nagrań realizowanych jest w murach Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Najnowszy odcinek "Ekonomii po prostu" z udziałem prof. Aldony Frączkiewicz-Wronki, kierownik Katedry Zarządzania Publicznego i Nauk Społecznych oraz Mariusza Wołosza Prezydenta Miasta Bytomia można obejrzeć na kanale YouTube Telewizji TVT.