Podziękowania za pomoc w przygotowaniu prezentacji na Dni Otwarte

Szanowni Państwo, Studenci I roku kierunku Gospodarka i Zarządzanie Publiczne, czyli:

Jakub Ruciński, Julia Foreiter, Dominik Jaromin, Paulina Stasieczek, Joanna Kasprzyk, Iwona Seweryn, Anna Jekiełek, Karolina Gawron, Karolina Koj, Karolina Goik, Dominika Klauss, Oleksandra Sharovska, Natalia Grądek, Marlena Krawczyk, Tytus Kruczkowski, Patryk Słowik, Weronika Buda, Natalia Harężlak, Angelika Małyska‚ Piotr Kołodziej, Weronika Wiera, Aleksandra Sumera, Kamil Lorek, Marta Klaczek, Marcelina Kozubek, Julia Kalarus, Jan Twaróg, Michalina Gucman.

Bardzo serdecznie dziękujemy za przedyskutowanie zawartości, cenne sugestie oraz szlif edycyjny prezentacji pt. Zarządzanie Publiczne – poszukiwanie efektywnego zarządzania podmiotami realizującymi zadania państwa, która była dzisiaj pokazana w trakcie Dni Otwartych uczniom klas maturalnych. Dzięki Wam nasza prezentacja była bardzo dobrze oceniona.

Koordynator kierunku prof. dr hab. Aldona Frączkiewicz-Wronka

Menedżer kierunku dr Karolina Szymaniec-Mlicka