Podcast z psychologiem informatykiem

Dr inż. Paweł Kocoń terapeuta, trener biznesu, informatyk opowiedział o zagrożeniach związanych z paniką w obliczu wojny w Ukrainie. W interesie najeźdźcy jest by sojusznicy czuli strach i zagrożenie, by bezkrytycznie dali się zastraszyć. Stąd pomysł by zaprezentować zasady „higieny informacyjnej” pomagającej nie dać się panice zbiorowej.

Seminarium online pt. Konferencja w sprawie przyszłości Europy: Polska wobec reform Unii Europejskiej (18 maja 2020)

Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Studiów Europejskich oraz Katedra Prawa i Instytucji Unii Europejskiej Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego zapraszają na seminarium online pt. Konferencja w sprawie przyszłości Europy: Polska wobec reform Unii Europejskiej. Odbędzie się ono 18 maja 2021 r. w godz. 11:00-14:30 na platformie Google Meet: meet.google.com/fbi-avhb-nub

dr Hanna Kelm