Spotkanie online studentów GiZP z praktykiem

12 stycznia 2021 r. na zajęciach z przedmiotu „Metodyka zarządzania ryzykiem” studenci 2-go roku studiów stacjonarnych realizowanych na kierunku: Gospodarka i Zarządzanie Publiczne, w ramach specjalności: Zarządzanie ryzykiem w organizacjach, mieli możliwość wysłuchania wykładu online Pana dr. hab. inż. Józefa Myrczka, Prof. ATH – Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego ‘Silesia’ w Katowicach oraz pracownika naukowo-dydaktycznego Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

Wykład poświęcono praktycznym aspektom zarządzania ryzykiem w organizacjach gospodarczych w warunkach pandemii koronawirusa – zagadnieniom rozważanym w ujęciu metodycznym. Spotkanie odbyło się w ramach platformy e-learningowej G Suite, gdzie studenci mieli możliwość zadawania pytań poprzez Chat. W zajęciach online wykorzystano także komunikator Skype. Spotkanie umożliwiło studentom nabycie cennej wiedzy eksperckiej.

Pan dr hab. inż. Józef Myrczek, Prof. ATH jest interdyscyplinarnym ekspertem w dziedzinie fizyki i chemii materiałów oraz analizy ryzyka w różnych dziedzinach gospodarki, m.in. w budownictwie i bankowości.

Spotkanie moderował dr hab. Piotr Tworek.

Zdjęcia ze spotkania z praktykiem wykonał: P. Tworek.