Podcast z psychologiem informatykiem

Dr inż. Paweł Kocoń terapeuta, trener biznesu, informatyk opowiedział o zagrożeniach związanych z paniką w obliczu wojny w Ukrainie. W interesie najeźdźcy jest by sojusznicy czuli strach i zagrożenie, by bezkrytycznie dali się zastraszyć. Stąd pomysł by zaprezentować zasady „higieny informacyjnej” pomagającej nie dać się panice zbiorowej.

Spotkanie online z prof. Johnem C. Hullem

Szanowni Państwo,

Dbając o systematyczny rozwój wiedzy na temat zarządzania ryzkiem chciałbym Was zachęcić do zapisania się na webinar.

Spotkanie online z prof. Johnem C. Hullem

Praktyczne podejście do pomiaru i zarządzania ryzykiem przez banki i inne instytucje finansowe

Bezpłatne spotkanie on-line: 9 listopada 2021 r., godz. 14:00 – 15:00

Zapraszamy na spotkanie online z Johnem C. Hull’em, światowej sławy profesorem specjalizującym się w zarządzaniu ryzykiem i instrumentach pochodnych w Rotman School of Management na Uniwersytecie w Toronto, laureatem nagrody Financial Engineer of the Year, przyznanej przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Inżynierów Finansowych i autorem książek na temat instrumentów pochodnych. Pretekstem do spotkania jest piąte wydanie „Zarządzania ryzykiem instytucji finansowych”, światowego bestsellera wydanego przez PWN.

Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim.

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji: www2.deloitte.com/pl/pl/pages/webcasty/articles/zarzadzanie-ryzykiem-instytucji-finansowych.html