Podcast z psychologiem informatykiem

Dr inż. Paweł Kocoń terapeuta, trener biznesu, informatyk opowiedział o zagrożeniach związanych z paniką w obliczu wojny w Ukrainie. W interesie najeźdźcy jest by sojusznicy czuli strach i zagrożenie, by bezkrytycznie dali się zastraszyć. Stąd pomysł by zaprezentować zasady „higieny informacyjnej” pomagającej nie dać się panice zbiorowej.

Wywiad z Panią Daria Bizoń-Knapik

Studenci Wiktoria Gruszecka oraz Kamil Lorek z I roku Gospodarki i Zarządzania Publicznego przeprowadzili wywiad z Panią Darią Bizoń-Knapik, która w wieku 16 lat straciła wzrok. W bielskim parku respondentka opowiedziała nie tylko o codziennym i zawodowym życiu, ale także o swoich studiach podyplomowych z zarządzania w ochronie zdrowia na naszej uczelni. Okazuje się, że utrata wzroku nie jest dla Pani Darii żadną barierą w ciągłym rozwijaniu się i dążeniu do upragnionego celu.

LINK DO WYWIADU: