Zaproszenie na spotkanie online „EIT Health dla startupów i przedsiębiorców z obszaru innowacyjnej medycyny i opieki zdrowotnej” (23 kwietnia 2021)


Biuro NCBR w Brukseli – Business & Science Poland (BSP) we współpracy z EIT Health / Europejski Instytut Innowacji Technologii (EIT) zapraszają  na  spotkanie online: „EIT Health dla startupów i przedsiębiorców z obszaru innowacyjnej medycyny i opieki zdrowotnej”.

Wydarzenie, które odbędzie się 23 kwietnia br. w godz. 10:00-12:00, to doskonała okazja do szczegółowego zapoznania się z programami wsparcia dla doktorów, przedstawicieli sektora MŚP i startupów, którzy chcą rozwijać swoje innowacyjne pomysły z obszaru medycyny, technologii medycznych, biotechnologii, nauk o życiu i aktywnego starzenia.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu wszystkich zainteresowanych działających w branży medycznej, którzy poszukują sposobów na rozwój swojego startupu lub komercjalizację innowacyjnych rozwiązań.

Zarejestruj się do udziału w spotkaniu: https://www.kpk.gov.pl/wydarzenia/eit-health-dla-startupow-i-przedsiebiorcow-z-obszaru-innowacyjnej-medycyny-i-opieki-zdrowotnej