Ekspert Uniwersytetu w Komitecie Głównym Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Finansach "Finansomania"

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dr Witold Gradoń z Katedry Bankowości i Rynków Finansowych został powołany do udziału w pracach Komitetu Głównego Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Finansach "Finansomania" na 3-letnią kadencję, jak również w skład komitetu okręgowego nr 5 w charakterze Wiceprzewodniczącego. Serdecznie gratulujemy!

Powołanie dr Witolda Gradonia do Komitetu Głównego oraz Okręgowego było decyzją JM Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu prof. dra hab. Macieja Żukowskiego oraz Dyrektor Instytutu Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu dr hab. Kamili Marchewki-Bartkowiak.

www.ue.katowice.pl/pracownicy/nauka-i-biznes/article/ekspert-uniwersytetu-w-komitecie-glownym-ogolnopolskiej-olimpiady-wiedzy-o-finansach-finansomania.html