Odznaczenie państwowe i wyróżnienia dla Pracowników Katedry Bankowości i Rynków Finansowych z okazji Dnia Edukacji Narodowej

14 października 2019 r. w Auli Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej dla społeczności akademickiej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.  Podczas obchodów nagrodzeni zostali wyróżniający się nauczyciele i pracownicy jednostek szkolnictwa wyższego. Wśród wyróżnionych i nagrodzonych  znaleźli się Pracownicy Katedry Bankowości i Rynków Finansowych.

JM Rektor, dr hab. Robert Tomanek, prof. UE wręczył medal Komisji Edukacji Narodowej nadany za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania Pani dr inż. Annie Pyce.

Nagrody rektorskie za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej otrzymały Panie:

• dr hab. Bożena Frączek
  • dr hab. Grażyna Szustak
  • dr Aleksandra Nocoń

Nagrodzonych przez JM Rektora pracowników przedstawiła Prorektor prof. Barbara Kos, gratulacje złożył również Kanclerz Robert Życiński.

Relacja z uroczystości: https://www.ue.katowice.pl/no_cache/uczelnia/aktualnosci/article/dzien-edukacji-narodowej-2019-relacja-z-uroczystosci.html