Proseminarium dla studentów z udziałem dyrektorów Betamed S.A.

Dnia 19 kwietnia odbyło się pierwsze spotkanie w ramach nowatorskiego projektu Katedry Finansów Przedsiębiorstw i Ubezpieczeń Gospodarczych – tzw. proseminariów.

Proseminaria mają formę spotkania studentów z menedżerami z zakresu finansów i zarządzania, czyli praktykami biznesu. Podczas tych spotkań - poprzez swobodny dialog i możliwość zadawania pytań - studenci poznają firmę, jej otoczenie, wyzwania i różne aspekty jej funkcjonowania. Proseminaria zbliżają z biznesem, stanowią inspirację do formułowania tematów prac licencjackich i magisterskich oraz szansę na zdobycie praktyki bądź staż.

Na proseminarium 19 kwietnia z ramienia Betamed S.A. obecni byli: dyrektor ds. medycznych - Pani Janina Łowicka, dyrektor ds. operacyjnych – Pan Adam Soska, dyrektor ds. marketingu – Pan Jacek Proń. Spotkanie prowadzili prof. Artur Walasik i dr Anna Doś.