WSPÓŁPRACA KATEDRY Z BETAMED S.A.

W dniu 18 grudnia 2015 r. Uniwersytet Ekonomiczny reprezentowany przez Prorektora ds. Organizacji, Finansów i Rozwoju prof. UE dr hab. Roberta Tomanka zawarł umowę o współpracy z BetaMed S.A. reprezentowaną przez Prezes Zarządu Beatę Drzazgę.

W uroczystym podpisaniu umowy wzięli udział Dziekan Wydziału Finansów i Ubezpieczeń prof. UE dr hab. Andrzej Piosik oraz Kierownik Katedry Finansów Przedsiębiorstw i Ubezpieczeń Gospodarczych, Kurator kierunku Finanse i Zarządzanie w Ochronie Zdrowia prof. UE dr hab. Artur Walasik. W uroczystości brały udział również dr Joanna Błach, dr Anna Doś, dr Maria Gorczyńska oraz dr Monika Wieczorek-Kosmala. Celem umowy jest rozwój współpracy Uczelni z wiodącymi jednostkami ochrony zdrowia w zakresie badań naukowych, powiązania wiedzy z praktyką oraz wspierania procesów dydaktycznych.
Ze strony Uczelni współpraca realizowana będzie przy udziale Naszej Katedry.

Więcej informacji: