Mgr Małgorzata Grząba-Włoszek w ramach projektu „Visegrad Group Cooperation within the EU: Challenging the Rise of Euroscepticism” odwiedziła Brno

W dniu 18 marca 2022 r. mgr Małgorzata Grząba-Włoszek wzięła udział w trzecim warsztacie organizowanym w ramach projektu „Visegrad Group Cooperation within the EU: Challenging the Rise of Euroscepticism” koordynowanego przez dr hab. Sławomira Czecha,  prof. UE z Katedry Ekonomii Politycznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Spotkanie odbyło się w formie stacjonarnej w Uniwersytecie Mendla w Brnie.

Projekt jest finansowany przez Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki i realizowany przez cztery uczelnie publiczne: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach (partner koordynujący), Uniwersytet Mendla w Brnie, Narodowy Uniwersytet Służb Publicznych w Budapeszcie i Uniwersytet Ekonomiczny w Bratysławie.

Więcej informacji o projekcie: v4cooperation.eu/pl/projekt/