Wyróżnienie eseju napisanego pod kierunkiem dr Jolanty Gałuszki

W ramach tegorocznej edycji Akademii EKF spłynęło 126 zgłoszeń. Po zespołowych recenzjach, wybranych zostało 90 członków Akademii EKF 2022, a z tej grupy recenzenci prac wskazali 43  najciekawszych, spójnych esejów, prezentujących własne przemyślenia podparte nowatorskimi i autorskimi argumentami, które dostały się do ostatniego etapu konkursu.

Mamy zaszczyt ogłosić, że w finale Akademii EKF znalazła się Pani Julia Parszewska, studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, wraz z esejem pt. "Dobra polityka podatkowa powinna przypominać skubanie gęsi: dawać dużo pierza, mało krzyku – czyli jak powinien funkcjonować prawidłowy system podatkowy, a jak to wygląda w Polsce w pierwszym kwartale 2022 roku" napisanym pod kierunkiem dr Jolanty Gałuszki.

Więcej informacji pod linkiem: https://www.efcongress.com/osoby/julia-parszewska/