Przejdź do menu Przejdź do treści

Nagrody SKwP za najlepsze prace doktorskie z dziedziny rachunkowości dla pracowników Katedry Rachunkowości

Miło nam poinformować, że w LIII edycji konkursu na najlepsze pracy i opracowania z dziedziny rachunkowości organizowanego przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce nagrody otrzymali pracownicy Katedry Rachunkowości: dr Iwona Franczak oraz dr Bartłomiej Lisicki.

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce to najstarsza i największa polska organizacja skupiająca przedstawicieli środowiska zawodowego związanego z rachunkowością i finansami. Od 1907 roku Stowarzyszenie dokłada starań, by jego członkowie odznaczali się najwyższej jakości kompetencjami i postępowali zgodnie ze standardami etyki. SKwP organizuje liczne inicjatywy m.in. konkursy na prace habilitacyjne, doktorskie i magisterskie.

30 maja 2022 r. Kapituła Konkursu Rady Naukowej Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, w wyniku przeprowadzonej podwójnej recenzji, przyznała nagrody:

  • II stopnia im. profesora Zbigniewa Messnera dla dr Iwony Franczak za pracę doktorską pt. "Polityka rachunkowości w pomiarze i kształtowaniu zadłużenia jednostek samorządu terytorialnego", Promotorem pracy jest Prof. UE dr hab. Andrzej Piosik
  • III stopnia im. profesora Stanisława Skrzywana dla dra Bartłomieja Lisickiego za pracę doktorską pt. "Związek odpisów z tytułu utraty wartości aktywów z wyceną rynkową akcji na przykładzie spółek notowanych na giełdzie papierów wartościowych w Warszawie", Promotorem pracy jest Prof. UE dr hab. Andrzej Piosik

Więcej informacji na stronie Stowarzyszenia.

Serdecznie gratulujemy!

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3