Otwarcie projektu z cyklu UPskill z PWC SDC przez pracownika Katedry Rachunkowości Dr Magdalenę Wójcik-Jurkiewicz

W dniu 26.04.2017 roku o godz. 15.20 w Auli CNTI im. Prof. Zbigniewa Messnera dr Magdalena Wójcik-Jurkiewicz z Katedry Rachunkowości uroczyście otworzyła drugi projekt z cyklu UPskill z PWC SDC nt. "Audyt kierunkowskazem na drodze sprawozdawczości finansowej".

Projekt współorganizowany jest przez Studenckie Koło Naukowe Katedry Rachunkowości RACHMISTRZ oraz Organizację Studencką "Paneuropa".

Uczestnicy wykładu zostali zaproszeni do wysłuchania wykładu, a następnie do rozwiązania testu kwalifikującego do programu szkoleń. W ramach tego cyklu poruszane będą następujące zagadnienia:

"Analiza biznesowa w praktyce"

"Sprawozdanie finansowe, jako kompas inwestora w labiryncie spółki"

"Wpływ subiektywnych osądów w wycenie na sprawozdanie finansowe wg MSSF"

"Wynik finansowy, a całkowity dochód, czyli dlaczego MSSF wymagają odrębnego prezentowania pozostałych całkowitych dochodów"

"MS Excel - Tips and Tricks"

Każde ze szkoleń zakończone zostanie certyfikatem.