Prace dyplomowe Seminarzystów Katedry Rachunkowości nagrodzone w konkursie Śląskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych

14 listopada 2017 r. Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych oraz Katedra Finansów Publicznych Wydziału Finansów i Ubezpieczeń Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach ogłosiły wyniki konkursów na najlepsze prace dyplomowe.

W Konkursie na najlepszą pracę magisterską o tematyce podatkowej:

• Miejsce 2 - zajęła Pani Katarzyna Kuzior za pracę pt. „Wynik finansowy w ujęciu podatkowym i bilansowym na przykładzie grupy kapitałowej COMARCH S.A.”, której promotorem była Prof. UE dr hab. Małgorzata Rówińska. Nagroda: 1 500 zł oraz możliwość odbycia stażu w kancelarii doradcy podatkowego.

W Konkursie na najlepszą pracę licencjacką o tematyce podatkowej:

• Miejsce 1 - zajęła Pani Anna Tytko za pracę pt. „Zasady amortyzacji środków trwałych w świetle przepisów bilansowych i podatkowych na przykładzie przedsiębiorstwa usługowego”, której promotorem była Dr inż. Aleksandra Sulik-Górecka. Nagroda: 2 000 zł oraz możliwość odbycia stażu w kancelarii doradcy podatkowego.
  • Miejsce 3 - zajęła Pani Magdalena Szymczak za pracę pt. „Zasady rachunkowości należności z tytułu podatków i opłat na przykładzie miasta Łaziska Górne”, której promotorem była Dr Dorota Adamek-Hyska. Nagroda: 1 000 zł oraz możliwość odbycia stażu w kancelarii doradcy podatkowego.
  • Miejsce 4 - zajął Pan Artur Ochot za pracę pt. „Rachunkowość podatkowa w gminnej jednostce samorządu terytorialnego”, której promotorem była Dr Dorota Adamek-Hyska. Nagroda: możliwość odbycia stażu w kancelarii doradcy podatkowego.

Szczegółowe informacje na stronie: www.silesia.kidp.pl

Serdecznie gratulujemy!