Pracownik Katedry Rachunkowości z wykładem otwierającym sesję plenarną na XV Międzynarodowej Konferencji Zarządzania Strategicznego oraz wykładami w ramach International Week na Uniwersytecie w Belgradzie, Wydział Techniczny w Bor, w Serbii

Dr Aleksandra Szewieczek, uczestniczyła w dniach 24-26.05.2019 w International May Conference on Strategic Management – IMCSM19 organizowanej przez University in Belgrade, Serbia, Technical Faculty in Bor (http://mksm.sjm06.com/arhiva-mksm/).

Na zaproszenie organizatorów Aleksandra Szewieczek wygłosiła wykład otwierający konferencję i pierwszą sesję plenarną, pt„Financial Position and Challenges for Management of SMEs Hospitals: Evidence from Poland”.

A. Szewieczek prowadziła również , wykłady z tematyki „The Issues of Accounting Science” w ramach wydarzenia International Week organizowanego w okresie poprzedzającym konferencję.