Wykłady Prof. A. Fedajev z Belgradu dla studentów UE w Katowicach z inicjatywy pracownika Katedry Rachunkowości

Miło nam poinformować, że w ramach realizacji wymiany uniwersyteckiej programu CEEPUS-REDENE, z inicjatywy dr Aleksandry Szewieczek z Katedry Rachunkowości, w okresie od 23.04.-30.04.2021 wykłady dla studentów naszego uniwersytetu prowadziła Pani Prof. A. Fedajev z Uniwersytetu w Belgradzie (Serbia).

Profesor Aleksandra Fedajev przeprowadziła zajęcia z tematyki Comparative analysis of selected companies using the ratio analysis and PROMETHEE method dla 3-ch różnych grup studenckich. Zajęcia były skoncentrowane wokół zagadnień wykorzystania analizy finansowej w połączeniu z metodą PROMETHEE, a studenci mieli okazję zdobyć bardzo ciekawą i przydatną wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne, na bazie przedstawionego przykładu liczbowego.