Międzynarodowe webinarium organizowane przez European University Association z udziałem Kierownika Katedry

Dnia 20 maja 2021 r. odbyło się międzynarodowe webinarium zorganizowane przez European University Association na temat: "Covid-19 and internal quality assurance: lessons learnt and what's to come".

Webinarium skupi się na tym, jak wewnętrzne zapewnianie jakości zareagowało na zmiany, które pojawiły się w związku z kryzysem Covid-19. Będzie to również okazja do przeanalizowania tego, co zostało zrobione w ciągu ostatniego roku, aby wesprzeć społeczności uniwersyteckie w radzeniu sobie z kluczowymi wyzwaniami, a także moment do zastanowienia się nad tym, co czeka wewnętrzne zapewnianie jakości w przyszłości.

W szczególności podczas webinarium zostaną podkreślone kluczowe wnioski z ostatniego sprawozdania EUA na temat "Wewnętrznego zapewniania jakości w czasach Covid-19".

Więcej informacji na temat webinarium oraz European University Association można znaleźć pod linkami: