Pracownik Katedry uczestnikiem konferencji FFC/2021: Forecasting in the Presence of Missing Data

W dniu 6 maja 2021 dr Justyna Majewska uczestniczyła w konferencji Federal Forecast Conference nt. Forecasting in the Presence of Missing Data. Konferencja organizowana corocznie przez Federal Forecasters Consortium w Waszyngtonie w ramach programu H.O. Stekler Research Program on Forecasting.

Program Badawczy w zakresie Prognozowania im. H.O. Steklera wspiera badania, dydaktykę i nadzór nad pracami doktorskimi w zakresie prognozowania w ramach Wydziału Ekonomii Uniwersytetu George'a Washingtona. Aktualne zainteresowania badawcze członków programu obejmują szeroki zakres badań nad metodologią prognozowania i oceny prognoz, a także przygotowywania prognoz makroekonomicznych i mikroekonomicznych. Więcej informacji nt. programu:https://cer.columbian.gwu.edu/ho-stekler-research-program-forecasting.