Pracownicy katedry

W dniach 20-21 listopada 2014 r. Prof. UE dr hab. Zbigniew Widera i współpracownik katedry Prof. dr hab. Dariusz Rott uczestniczyli w V Ogólnopolskiej Konferencji Metodologicznej Medioznawców pt. "Internetowość mediów masowych w czasach mediamorfoz, cyfryzacji i konwergencji nowa ekologia mediów" oraz w IV edycji warsztatów metodologicznych. Organizatorami uznanej w raju konferencji był:

Instytut Dziennikarstwa Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW oraz Fundacja na rzecz Rozwoju Szkolnictwa Dziennikarskiego. Konferencja została zainaugurowana wystąpieniami : prof. dr hab. Janusza W. Adamowskiego - dziekana Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW i prof. dr hab. Marka Jabłonowskiego - dyrektora Instytutu Dziennikarstwa UW.