Koło Naukowe Systemów Informatycznych Zarządzania zaprasza studentów do rozwijania zainteresowań i współpracy

Serdecznie zapraszamy Studentów do aktywności w ramach Koła Naukowego Systemów Informatycznych Zarządzania (KN SIZ).

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Koło SIZ istnieje już 10 lat. Zostało zarejestrowane w 2012 roku decyzją JM Rektora.

Celem Koła Naukowego Systemów Informatycznych Zarządzania jest m.in.: zdobywanie i poszerzanie wiedzy teoretycznej; praktyczne zastosowanie wiedzy; popularyzowanie i publikowanie osiągnięć badawczych studentów; nawiązywanie kontaktów i współpracy z firmami oraz instytucjami o podobnej działalności i zakresie zainteresowań; rozwój zainteresowań oraz budowanie relacji.

Zapraszamy do współpracy i zdobywania nowych kompetencji w zakresie informatyki, jej zastosowań, programów, aplikacji i systemów informatycznych oraz ich rozwoju i zastosowań w obszarze e-biznesu i e-commerce.

Zapraszamy do kontaktu!

Zapisy przyjmuje dr Edyta Abramek, e-mail: edyta.abramek(at)uekat.pl

W razie pytań wystarczy wysłać e-mail i zapytać o szczegóły.