Seminarium „GDPR/RODO ... Porozmawiajmy o konkretach ...”

Katedra Informatyki WIiK organizuje, dla Pracowników i Studentów UE w Katowicach w dniu 20 marca 2018 r. w godz. 17.30-19:15 w Auli CNTI przy ul. Bogucickiej 5, seminarium „GDPR/RODO ... Porozmawiajmy o konkretach ...

Wydarzenie organizowane jest we współpracy z ISACA Katowice Chapter, Polskim Towarzystwem Informatycznym oraz Polskim Oddziałem IEEE Computer Society.

PROGRAM SEMINARIUM

17:30-17:45

Ocena stanu bieżącego wdrożenia GDPR/RODO

Adam Mizerski, Prezes ISACA Katowice Chapter

17:45-18:30

Praktyczne wdrożenie GDPR/RODO w małej/średniej organizacji na podstawie „case studies”/”analizy przypadków”

Jarosław Żabówka, Administrator bezpieczeństwa informacji, Audytor normy ISO 27001, Wykładowca Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej

18:30-19:15

Kodeks dobrych praktyk w zakresie przetwarzania danych osobowych przez banki i rejestry kredytowe opracowany przez Związek Banków Polskich

Lilianna Rother-Obrączka, Data Protection Officer, Compliance Department, ING Bank Śląski S.A.