Wykład dla osób zainteresowanych programowaniem wizualnym, pt. "Low-Code/No-Code – wizualne podejście do tworzenia aplikacji dla biznesu"

Firma WEBCON we współpracy z naszą Uczelnią oraz Kołem Naukowym Systemów Informatycznych Zarządzania zapraszają studentów na wykład w formie stacjonarnej, pt. "Low-Code/No-Code – wizualne podejście do tworzenia aplikacji dla biznesu". Wydarzenie odbędzie się 19 stycznia br., w godz. 11:45-12:30, w sali 306/7A. Prelegentem będzie Urszula Słupik, Pełnomocnik Zarządu ds. Relacji ze Środowiskiem Akademickim z firmy WEBCON.

W trakcie wykładu będzie można dowiedzieć się:

• czym są platformy Low-Code/No-Code i dlaczego prognozuje się, że do 2025 roku ponad 70% aplikacji biznesowych będzie tworzonych w tej technologii,
  • jak systemy modelujące procesy zmieniają rzeczywistość,
  • dlaczego rozwój Low-Code/No-Code wpływa na rynek pracy i jak zmienia się pozycja działów IT oraz kim są "Citizen Deweloperzy".

Zapraszamy!

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o kontakt e-mail na adres edyta.abramek@uekat.pl do dnia 18 stycznia br.