Gratulujemy pracownikowi Katedry Badań Konsumpcji mgr Marcie Grybś-Kabocik wyróżnienia InterStar 2017

W dniu 1 czerwca 2017 roku w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach odbył się Dzień Internacjonalizacji. Jedną z dwóch laureatek InterStar 2017 - wyróżnienia za szczególny wkład w umiędzynarodowienie Uczelni została mgr Marta Grybś-Kabocik z Katedry Badań Konsumpcji.

1.06.2017 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach odbył się III Dzień Internacjonalizacji, w którym uczestniczyli pracownicy Katedry Badań Konsumpcji - dr Izabela Sowa, dr Jolanta Zrałek oraz mgr  Marta Grybś-Kabocik. Głównym celem Dnia Internacjonalizacji było przekazanie społeczności akademickiej najnowszych informacji na temat możliwości finansowania badań naukowych oraz innych przedsięwzięć w kraju i za granicą, a także ofert stypendialnych i grantów. W ramach tego wydarzenia można było wziąć udział w prezentacjach  przygotowanych przez przedstawicieli instytucji i organizacji przyznających środki finansowe na działalność naukowo-badawczą, pracowników instytucji oferujących doradztwo i pomoc w zakresie przygotowania aplikacji na projekty naukowo-badawcze współfinansowane ze środków zewnętrznych oraz  naukowców z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach realizujących tego typu projekty. Szczegółowe informacje można też było uzyskać przy stoiskach informacyjnych towarzyszących wydarzeniu.

Miło nam również poinformować, że jedno z dwóch wyróżnień za szczególny wkład w umiędzynarodowienie Uczelni - InterStar 2017  z rąk Prorektora ds. Edukacji i Internacjonalizacji prof. dr hab. Sławomira  otrzymała mgr Marta Grybś-Kabocik, której serdecznie gratulujemy.