Pracownik Katedry uczestnikiem XX Jubileuszowej Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Zrównoważony rozwój społeczno-gospodarczy Unii Europejskiej. Problemy rozwoju lokalnego i regionalnego"

W dniach 6.06 - 11.06.2017 r. prof. UE dr hab. Urszula Grzega uczestniczyła w XX Jubileuszowej Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Zrównoważony rozwój społeczno-gospodarczy Unii Europejskiej. Problemy rozwoju lokalnego i regionalnego".

W dniach 6.06 - 11.06.2017 r. w Krakowie, Puli, Wenecji i Postojnej odbyła się XX Jubileuszowa Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Zrównoważony rozwój społeczno-gospodarczy Unii Europejskiej. Problemy rozwoju lokalnego i regionalnego" zorganizowana przez Wydział Ekonomiczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, Wydział Rolniczo-Ekonomiczny Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, Stowarzyszenie Naukowe Instytut Gospodarki i Rynku oraz Fundację Europejski Instytut Rozwoju Zrównoważonego. W trakcie konferencji prof. UE dr hab. Urszula Grzega wygłosiła referat pt. "Wynagrodzenia kobiet w Polsce  – poziom, struktura i zróżnicowania".