Porozumienie z firmą Staufen.Polska

Uprzejmie informujemy o podpisaniu porozumienia o współpracy pomiędzy naszym Uniwersytetem a firmą doradczo-szkoleniową Staufen.Polska z siedzibą we Wrocławiu, należącą do Grupy Staufen. Firma otrzymała wiele nagród, potwierdzających najwyższą jakość oferowanych usług.

Grupa Staufen posiada oddziały w Niemczech, Polsce, Szwajcarii, Włoszech oraz w Chinach. W ramach sieci partnerskiej współpracuje między innymi z Uniwersytetem Technicznym w Darmstadt oraz Stowarzyszeniem Gospodarki Materiałowej, Zakupów i Logistyki we Frankfurcie nad Menem.

Podpisane porozumienie przewiduje wzajemną ewaluację programów kształcenia, współpracę przy projektach naukowo-badawczych i wdrożeniowych, zaangażowanie praktyków w prowadzenie zajęć dydaktycznych oraz uczestnictwo studentów w szkoleniach i warsztatach organizowanych u Partnerów BestPractice Grupy Staufen.

Realizatorem postanowień porozumienia ze strony naszego Uniwersytetu jest Katedra Logistyki Ekonomicznej.