Wycieczka dzieci z SP im. Jana Korczaka w Suszcu

20 listopada br. dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Jana Korczaka w Suszcu wraz z wychowawcami i Panią vice-dyrektor wzięły udział w wykładach prowadzonych przez dr Artura Strzeleckiego (Zakład Strategii i Metod Budowy Systemów E-biznesu) oraz dr Piotra Hanusa (Zakład Logistyki i Zarządzania Projektami Logistycznymi, Katedra Logistyki Ekonomicznej).

Goście uczestniczyli także w zajęciach prowadzonych przez Zespół Pieśni i Tańca "Silesianie" oraz zwiedzili bibliotekę i czytelnię CNTI przy dużym zaangażowaniu pracowników: Pani mgr Barbary Biesmer oraz Pani Grażyny Makosz. Pod koniec wizyty dyplomy wręczyła Pani Prodziekan ds. Studiów Niestacjonarnych dr Jolanta Bernais.

Wycieczkę organizacyjnie wspierały mgr Marta Wicherek z Biura Promocji i Nowych Mediów i mgr Katarzyna Franke z Uniwersytetu Ekonomicznego Trzeciego Wieku.