Wykład prof. Mahyara Eftekhara pod tytułem Does Volunteering Crowd Out Donations? Evidence from Online Experiments?

Nasza Katedra zaprosiła prof. Mahyara Eftekhara (Department of Supply Chain Management WP Cary School of Business Arizona State University) do wygłoszenia referatu pt. Does Volunteering Crowd Out Donations? Evidence from Online Experiments.

Wykład odbył się  1 grudnia 2023 r., w godz. 10:00-11:30 w Centrum Nowych Technologii Informatycznych.

Uczestnicy wysłuchali ciekawego wykładu przedstawiającego wyniki najnowszych badań w zakresie wpływu wolontariatu na wysokość i częstotliwość darowizn.

Profesorowi Eftekhara dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i gratulujemy ciekawych wyników badań.