7th International Conference on Tourism Management & Related Issues - Bocconi University w Mediolanie

W dniach 28-29.09.2017r. dr Katarzyna Czernek oraz mgr Dagmara Wójcik wzięły udział w konferencji EIASM 2017: 7th International Conference on Tourism Management & Related Issues, organizowanej w Bocconi University w Mediolanie, prezentując artykuł pt. „The sharing economy – an opportunity or a threat for tourist entrepreneurs? The case of the Polish tourism sector”. Dr Katarzyna Czernek podczas konferencji poprowadziła także dwie sesje tematyczne. Organizatorzy i lokalni przedstawiciele konferencji: Magda Antonioli (Bocconi University, Italy), Rodolfo Baggio (Bocconi University, Italy), Marcello Mariani (University of Reading, UK) oraz Dimitrios Buhalis (Bournemouth University, UK).