Kierownik Katedry Teorii Zarządzania podczas VI Ogólnopolskiej Konferencji Katedr i Zakładów Turystyki i Rekreacji Państwowych Szkół Wyższych

W dniach 22-23 października dr hab. Katarzyna Czernek-Marszałek - kierownik Katedry Teorii Zarządzania, wzięła udział w VI Ogólnopolskiej Konferencji Katedr i Zakładów Turystyki i Rekreacji Państwowych Szkół Wyższych pt. „Wyzwania i perspektywy rozwoju turystyki” w Krakowie. Konferencja organizowana była przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie oraz Uniwersytet Jagielloński. Dr hab. Katarzyna Czernek-Marszałek wygłosiła referat pt. „Członkostwo w strukturach sieciowych i jego znaczenie dla budowania współpracy dwustronnej przedsiębiorstw turystycznych” oraz przewodniczyła jednej z sesji plenarnych konferencji.

On October 22-23, Katarzyna Czernek-Marszałek - the head of Management Theory Department took part in the 6th National Conference of Departments and Facilities of Tourism and Recreation of State Higher Schools entitled "Challenges and prospects for tourism development" in Cracow. The conference was organized by the Cracow University of Economics and the Jagiellonian University. Katarzyna Czernek-Marszałek delivered a speech entitled "Membership in network structures and its importance for building bilateral cooperation of tourism enterprises" and chaired one of the plenary sessions of the conference.