Wizyta studyjna studentów kierunku Gospodarka Turystyczna w nadmorskich hotelach

W dniach 1-3 grudnia 2021 roku studenci kierunku Gospodarka Turystyczna wraz z wykładowcami z Katedry Zarzadzania Marketingowego i Turystki (tj. dr hab. Katarzyną Bilińską, prof. UE - kierownikiem Katedry - oraz mgr Justyną Szymczyk, które były zarazem organizatorkami przedsięwzięcia) odbyli wizytę studyjną Maxymilian Unique Hotel***Hotel Aquarius SPA***** i Shuum Boutique Wellness Hotel**** w Kołobrzegu oraz HAVET Hotel Resort & Spa***** w Dźwirzynie. Shuum Boutique Wellness Hotel. Celem wizyty było połączenie dydaktyki i nauki z biznesem. Studenci mieli sposobność zapoznania się z różnymi strategiami marketingowymi obiektów wypoczynkowych, jak też poznania tajników sztuki hotelarskiej w praktyce. Rozmowy z menedżerami hoteli oraz poznanie ich oferty z bliska było wspaniałą okazją do usystematyzowania wiedzy teoretycznej zdobytej na studiach.

Bardzo dziękujemy Menedżerom ww. Hoteli za gościnność i otwartość na współpracę.