I Panel ekspercki KALiT

26.09.2020 (sobota), KATOWICE

Zarezerwujcie datę w kalendarzu! Zapisy wkrótce.

Zapraszamy!  

 

Klub Absolwentów Logistyki i Transportu UE Katowice zaprasza na spotkanie dyskusyjno dla Absolwentów UE Katowice. Zamierzamy stworzyć warunki, które sprzyjają wymianie zdań, doświadczeń, wiedzy, ale także nawiązywaniu i odnawianiu kontaktów między uczestnikami.

Celem wydarzenia jest dalsza biznesowa i towarzyska integracja społeczności absolwentów UE Katowice. Łączy nas wykształcenie, profil kariery zawodowej oraz wspomnienia. Uważamy, że warto się znać - budować i podtrzymywać więzi, a także wymieniać doświadczenia i wiedzę. Wydarzenie odbędzie się w Katowicach.

 

 

 

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: kliknij

 

--------------------------------------------------------

Klub Absolwentów Logistyki i Transportu powstał na przełomie 2017 i 2018 roku z inicjatywy absolwenckiej i we współpracy z Biurem Współpracy z Gospodarką i Absolwentami i przedstawicielami kadry UE Katowice. 

Dążenia Klubu skoncentrowane są wokół trzech filarów: działań na rzecz społeczności Absolwentów, działań na rzecz współpracy Absolwentów z Uniwersytetem oraz działań na rzecz współpracy Absolwentów ze Studentami. 

Dowiedz się więcej: WWWLINKEDIN-STRONA, LINKEDIN-GRUPAFACEBOOK

 

WSPÓŁORGANIZATOR: 

Naukowe Koło Logistyki DIALOG zrzesza grupę młodych i dynamicznych studentów, chętnie zgłębiających wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu logistyki. NKL rozpoczęło swoją działalność na początku roku akademickiego 1998/1999 z inicjatywy studentów i kadry naukowej Katedry Logistyki Ekonomicznej.

Obecnie koło organizuje dwa ogólnopolskie wydarzenia (Liga Młodych Logistyków i Uniwersytecka Liga Logistyków), szkolenia - także autorskie - dla studentów, uczniów techników i szkół podstawowych, a także realizuje projekty badawcze dla firm. 

Dowiedz się więcej: WWW, FACEBOOK

--------------------------------------------------------