Ogólnopolski Festiwal Języków Obcych

Ogólnopolski Festiwal Języków Obcych jest formą konkursu pisanego (dyktanda) z języków: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, a od 2009 roku dodatkowo włoskiego i hiszpańskiego.

Skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz studentów z całej Polski.

W minionych edycjach w projekcie uczestniczyli m.in.: Steffen Möller, Kevin Aiston, Elisabeth Duda, Conrado Moreno, Paolo Cozza, Joanna Bartel, Tadeusz Ross, Tadeusz Drozda, Carrantuohill, Samuel Rodriguez, Ivan Komarenko, Misza Hairulin.

Organizatorem Ogólnopolskiego Festiwalu Języków Obcych jest Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach (Biuro Promocji i Nowych Mediów), a współorganizatorem Kuratorium Oświaty w Katowicach.

Odwiedź stronę internetową Festiwalu lub zostań fanem na Facebooku!

Zdjęcia z poprzedniej edycji Festiwalu

Zapoznaj się także z wydarzeniami promocyjnymi UE Katowice.