IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa Doktorantów i Młodych Pracowników Nauki – Trójstyk – Ekonomia, Finanse, Zarządzanie

Samorząd Doktorantów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach serdecznie zaprasza do udziału w IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Doktorantów i Młodych Pracowników Nauki – Trójstyk – Ekonomia, Finanse, Zarządzanie. Konferencja odbędzie się w dniach 18-19 maja 2023 roku w formie online, z wykorzystaniem platformy Google Meet.

Celem konferencji Trójstyk jest stworzenie przestrzeni do wymiany idei, opinii, doświadczeń i badań naukowych, które umożliwią wytyczenie wspólnego obszaru dla prowadzenia szerokich, interdyscyplinarnych dyskusji. Mamy nadzieję, że konferencja pozwoli na integrację przedstawicieli dyscyplin nauk o zarządzaniu i jakości oraz ekonomii i finansów.

Konferencja Trójstyk obejmuje obrady plenarne oraz dyskusje tematyczne z udziałem zaproszonych gości. Co więcej, charakter wydarzenia pomoże uczestnikom nawiązać współpracę naukową z przedstawicielami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz innych ośrodków badawczych.

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do doktorantów i młodych pracowników nauki, których zachęcamy do wymiany poglądów oraz dzielenia się wiedzą w zakresie własnych badań naukowych. Zachęcamy do zaprezentowania prac badawczych z dyscyplin naukowych: nauki o zarządzaniu i jakości oraz ekonomii i finansów.

W tym roku zapraszamy również do zgłoszenia posteru oraz udział w konkursie na najlepszy poster. Ponadto istnieje możliwość opublikowania artykułu w punktowanych czasopismach znajdujących się w wykazie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Pragniemy, aby planowane wydarzenie było okazją do prowadzenia dyskusji nad problemami naukowymi związanymi z naukami ekonomicznymi, finansami i naukami o zarządzaniu i jakości w przyjemnej atmosferze.

Udział w konferencji jest darmowy.