Wiosenny kiermasz książek Wydawnictwa Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

W 2018 roku czytanie przynajmniej jednej książki w ciągu roku zadeklarowało 37% respondentów. […] 35% respondentów w próbie ogólnopolskiej przyznało, że w ich domach nie ma żadnych książek lub są tylko podręczniki szkolne
[Izabela Koryś, Roman Chymkowski (2019), Stan czytelnictwa w Polsce w 2018 roku. Wstępne wyniki, Biblioteka Narodowa]

Według aktualnego raportu czytelnictwa w Polsce przeważająca część społeczeństwa rzadko sięga po książki. Chcesz się wyróżniać – czytaj! Na straży kultury czytelniczej staje Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego, serdecznie zapraszając na kolejny kiermasz książek, który odbędzie się w holu budynku A w dniach 2–4 marca br. w godz. 9-14. Do nabycia będą publikacje Wydawnictwa w atrakcyjnych cenach – za 1 zł i 5 zł. Zapraszamy i zachęcamy do czytania!