Finał EUD i AME w semestrze letnim 2018/2019

20 maja br. odbyło się oficjalne zakończenie semestru letniego 2018/2019 programów edukacyjnych: Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego oraz Akademii Młodego Ekonomisty. Ponad 100 uczestników programów przystąpiło do testu wiedzy, który wyłonił najlepszych słuchaczy.


EUD i AME
fot. Anna Gniady

 

Uczniowie wykorzystali wiedzę teoretyczną i praktyczną, którą zdobyli podczas spotkań z wykładowcami i zaproszonymi prelegentami. Test dotyczył zagadnień związanych m.in. z ekonomią, finansami, marketingiem oraz zarządzaniem projektami.

Uczestnicy wysłuchali również ostatniego w tym semestrze wykładu pt.: "Praktyk – Moja droga w biznesie", który wygłosiła dr Anna Figna.

Najlepsi słuchacze otrzymali atrakcyjne nagrody: Opaskę z pulsometrem XIAOMI Mi Band 3 ufundowaną przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych oraz Słuchawki Bluetooth JBL Tune 500BT i bony podarunkowe ufundowane przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Laureaci XX edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Katowicach:

  1. Oliwier Łodej 
  2. Rafał Radzik 
  3. Jacek Rduch 
  4. Julia Marcinkowska

Laureaci XVIII edycji Akademii Młodego Ekonomisty w Katowicach:

  1. Piotr Suchecki
  2. Julia Bryja 
  3. Wiktoria Czop 
  4. Aleksandra Nowińska

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zapraszamy również do uczestnictwa w kolejnych edycjach programów EUD i AME.

Zapisy już we wrześniu. Aktualne informacje znajdują się na stronach internetowych Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego oraz Akademii Młodego Ekonomisty.

Zobacz galerię zdjęć.

fot. Anna Gniady