Obozy adaptacyjne dla nowych studentów

Jak co roku organizacje Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach organizują obozy adaptacyjne dla nowo przyjętych studentów! Jest to niesamowita okazja, aby jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem roku akademickiego zawrzeć nowe znajomości, aktywnie spędzić czas.


Obrazek przedstawia uczestników poprzednich edycji oraz logo wydarzenia w kolorze białym. Źródło: freepik.com

  • Obóz adaptacyjny w Ustroniu

Wyprawa Adapciak to wyjazd dla 50 studentów rozpoczynających studia oraz zakwalifikowanych na drugi rok studiów pierwszego stopnia Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach - czyli właśnie dla Ciebie! Wyjazd, na którym możesz poznać zarówno rozpoczynających swoją przygodę na studiach jak i starszych, bardziej doświadczonych kolegów! 50 osób, 9 dni, 8 niesamowitych wieczorów oraz drugie tyle współgrających z nimi eventów integracyjnych.  

To może być Twoja codzienność od 16 do 24 września tego roku! Dodatkowo czekają Cię przydatne warsztaty i szkolenia - oczywiście w luźnej atmosferze. To wszystko w malowniczym Ustroniu. Jesteśmy przekonani, że to najlepsza metoda na wskoczenie w studenckie życie z przytupem! 

Z kolei dla studentów drugiego roku z pewnością będzie to idealna przestrzeń do integracji z innymi rówieśnikami, której nieco zabrakło podczas tego roku akademickiego. Macie jakieś egzaminy w terminie wyjazdu? Nie przejmujcie się - podczas wyjazdu zapewnimy Wam przestrzeń, aby spokojnie móc do niego przystąpić.

Każdy dzień będzie jedyny w swoim rodzaju - oparty na innym motywie przewodnim! Wypłyń z nami w rejs na Hawaje, zaskocz nas fascynującymi sztuczkami niczym najlepszy cyrkowiec, stań razem z nami w kolejce rodem z PRL’u albo wystartuj w niezapomniany lot w kosmos. To jak? Nie możesz się już doczekać wyjazdu z nami do Ustronia?

PROMOCJA!!

Zachęć swojego znajomego, a oboje zgarniecie 50 zł zniżki! To jak, kogo zabierasz ze sobą na Wyprawę Adapciak do Ustronia? Nie zapomnijcie w formularzu zgłoszeniowym wpisać z kim wybieracie się na Adapciaka!

Podsumowując:

  • Termin wyjazdu: 16-24 września 2020 r, do ośrodka "Ondraszek" w Ustroniu
  • Cena: 595 zł z terminem płatności do piątku (11.09) , lub do poniedziałku (14.09) jeżeli wpłacisz zadatek w wysokości 100 zł do piątku (11.09).

Zapisy trwają do 14 września br. (poniedziałek): przejdź do formularza zgłoszeniowego [klik]

Zobacz jak bawiliśmy się na poprzednich edycjach i odwiedź nasz Fanpage i sprawdź wydarzenie UE za dnia, Katowice nocą. Do zobaczenia w Ustroniu!

 

  • Obóz adaptacyjny w Zakopanem

 

Bez wyjazdu na Adapciaka 2020 do Zakopanego, rozpoczęcie roku akademickiego się nie liczy!

Spędź 10 dni na największym obozie integracyjnym, organizowanym przez Parlament Studencki. Adapciak w Zakopanem to wyjazd od 15 do 24 września. Obóz jest w cenie 595 zł -obejmuje ona transport, nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie oraz oczywiście niezapomnianą zabawę. Nasz obóz to 9 imprez tematycznych, warsztaty, spotkanie z Rektorem uczelni, city game w centrum Zakopanego, zabawy integracyjne, wyjazd do Gorącego Potoku w Szaflarach i wiele innych atrakcji. Wszystko w gronie kolegów oraz koleżanek z samorządu studenckiego, którzy chętnie rozwieją Twoje wątpliwości na temat studiów, zdradzając przy tym wiele przydatnych rad na przyszłość.

Możemy zagwarantować, że wyjazd z nami zostanie Ci w pamięci na długo. ️

Zanosząc dokumenty znajdziesz nas przed budynkiem CNTI. Jeśli masz pytania na temat wyjazdu oraz chcesz się dowiedzieć na temat rekrutacji, śmiało podejdź!

Mamy nadzieję, że widzimy się na obozie, nie przegap zapisów i już teraz zarezerwuj sobie miejsce poprzez formularz na stronie. Jeśli masz jakieś pytania i chcesz być na bieżąco, to koniecznie sprawdź nasze wydarzenie W 2020 wybieram #UEKatowice, na którym dowiesz się najważniejszych informacji na temat studiów. Śledź także nasze social media!