Przejdź do menu Przejdź do treści

Poznaj naszych wykładowców, porozmawiaj ze studentami i dowiedz się wszystkiego na temat rekrutacji podczas naszego Dnia Otwartego!

Już 15 marca, w godz. 9:00-15:00 odbędzie się tegoroczny Dzień Otwarty Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. To idealna okazja, by spotkać pracowników i studentów naszej Uczelni oraz poznać ofertę dydaktyczną UE Katowice!

W programie wydarzenia zaplanowanych jest wiele ciekawych wykładów, m.in. o tematyce związanej z finansami, gospodarką, dziennikarstwem, a także ekonomią. Dowiecie się również jak wygląda rekrutacja na nasz Uniwersytet, w jaki sposób możecie wyjechać na Erasmusa oraz jak wraz z Centrum Karier zaplanować swoją zawodową przyszłość.

Oprócz wykładów, czeka na Was jeszcze sporo innych atrakcji. Tego dnia będziecie mogli poznać nasze organizacje studenckie i koła naukowe, zagrać w gry planszowe, wziąć udział w wycieczce po kampusie, a także zrobić sobie zdjęcie w specjalnie przygotowanej fotobudce.  

W trakcie Dnia Otwartego odbędzie się też Festiwal Kierunków, podczas którego w rozmowie z wykładowcami i studentami będziecie mogli uzyskać odpowiedzi na pytania związane ze studiowaniem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.  

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału, a grupy zorganizowane zachęcamy do zapisów poprzez formularz zgłoszeniowy formularz zgłoszeniowy.

Widzimy się na #UEKatowice już 15 marca!

Zapraszamy do śledzenia naszego wydarzenia na Facebooku.

Dołącz do nas

Nasi partnerzy