Poznaj ofertę studiów podyplomowych 2019/2020

W lipcu uruchomiona została rekrutacja na studia podyplomowe na UE Katowice! Rozpocznij zajęcia już w październiku, skorzystaj z atrakcyjnych zniżek i zdobądź świadectwo Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.


Ruszyła rekrutacja na studia podyplomowe [2019/2020]

Studia podyplomowe to szansa na zdobycie nie tylko wiedzy, umiejętności i doświadczenia, ale również na utrzymanie się na szczycie coraz bardziej wymagającego rynku pracy. Nasza oferta pozwala podnieść kwalifikacje oraz zdobyć nowe umiejętności inżynierom, biznesmenom, kadrze zarządzającej i wielu innym. 

wiedza 

Studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach to gwarancja rzetelnej i aktualnej wiedzy, dzięki której słuchacze nabywają nowe lub dodatkowe kompetencje, podnoszą kwalifikacje i nawiązują kontakty w branży. Wysoki poziom kształcenia zapewnia starannie dobrana, posiadająca bogate doświadczenia kadra ponad 250 wykładowców i trenerów. Zajęcia prowadzone są przez pracowników Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz partnerskich uczelni wyższych.

warsztat

Studia podyplomowe to idealne połączenie wiedzy teoretycznej z aspektami praktycznymi. Zajęcia z ekspertami i specjalistami UE Katowice sprawią, że zdobyte informacje zaowocują lepszą pozycją na dynamicznym rynku pracy. Ukończenie studiów to idealny krok do awansu lub zmiany pracy. Do współpracy zapraszamy polskich i zagranicznych praktyków, specjalistów oraz ekspertów w wielu dziedzinach życia gospodarczego.

wykształcenie

Mamy ponad 25-letnie doświadczenie w kształceniu słuchaczy na studiach podyplomowych.  Absolwenci otrzymują gruntowne wykształcenie w jednej z najlepszych uczelni publicznych! Ukończenie studiów to idealny krok do awansu lub zmiany pracy. Potwierdzeniem zdobytego wykształcenia jest uzyskanie świadectwa Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Wejdź na stronę studiów podyplomowych i wybierz swój kierunek!