Rekrutacja na studia podyplomowe w roku akademickim 2023/2024

Rozpoczynamy rekrutację na studia podyplomowe w roku akademickim 2023/2024. Jeżeli chcesz pogłębić swoją wiedzę, udoskonalić umiejętności i poszerzyć kompetencje, to nie przegap tej okazji! Sprawdź listę kierunków w naborze i zapisz się już dziś!

Rekrutacja trwa od 28 kwietnia do 30 września, jest prowadzona w 100% online i odbywa się poprzez internetowy system rekrutacyjny. Zapisz się już dziś bez wychodzenia z domu!

W ofercie znajduje się ponad 40 kierunków studiów podyplomowych prowadzonych w różnych formach, w tym 5 nowości - sprawdź listę kierunków i wybierz kierunek dla siebie:

Zobacz także, jakie zniżki w opłacie czesnego możesz uzyskać zapisując się na studia. Zyskaj nawet do 30% rabatu!

Więcej informacji o studiach podyplomowych można znaleźć na stronie: www.ue.katowice.pl/studia-podyplomowe.

Nie zwlekaj, zapisz się już dziś! Liczba miejsc jest ograniczona!

Studia podyplomowe w rybnickiej Filii Uniwersytetu

Zachęcamy także do zapoznania się z kierunkami studiów podyplomowych oferowanych przez rybnicką filię Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Szczegóły na stronie.