Rekrutacja studentów zagranicznych na rok akademicki 2020/2021

Rekrutacja na rok akademicki 2020/2021 dla kandydatów zagranicznych oraz Polaków posiadających zagraniczne wykształcenie została uruchomiona on-line w systemie Dream Apply i potrwa do 31 lipca.

Staramy się, aby proces rekrutacji był dla Was przejrzysty, zrozumiały, a przede wszystkim przebiegał sprawnie. Ze względu na dynamicznie rozwijającą się sytuację epidemiologiczną związaną z szerzeniem się koronawirusa SARS-CoV-2, musimy zachowywać szczególne środki ostrożności, tak aby zapewnić bezpieczeństwo naszym kandydatom, studentom oraz pracownikom.

Rekrutacja na rok akademicki 2020/2021 dla kandydatów zagranicznych oraz Polaków posiadających zagraniczne wykształcenie została uruchomiona on-line w systemie Dream Apply i potrwa do 31 lipca. W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną, zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany harmonogramu rekrutacji w szczególnych okolicznościach. O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej www.ue.katowice.pl/kandydaci.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących rekrutacji zachęcamy do kontaktu z zespołem ds. rekrutacji: admissions@ue.katowice.pl, tel.: +48 32-257-7058.

Zachęcamy również do obserwowania #UEKatowice w mediach społecznościowych: