Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach na Młodzieżowych Targach Pracy i Edukacji w Siemianowicach Śląskich

Dnia 7 września w Hali kompleksu sportowego "Michał" w Siemianowicach Śląskich odbyły się Młodzieżowe Targi Pracy i Edukacji, organizowane przez Prezydenta Miasta Siemianowice wraz z Powiatowym Urzędem Pracy w Siemianowicach Śląskich. W przedsięwzięciu aktywnie uczestniczyli przedstawiciele Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami oraz Centrum Marketingu.

Wydarzenie adresowane było do wszystkich osób poszukujących zatrudnienia lub planujących zmienić pracę. Targi licznie odwiedzili uczniowie ostatnich klas szkół ponadpodstawowych, planujący swoją ścieżkę kariery, zainteresowani poznaniem atrakcyjnej oferty edukacyjnej.

Wśród wystawców dominowały uczelnie wyższe wraz z przedstawicielami instytucji państwowych takich jak Zakład Ubezpieczeń Społecznych, czy Izba Administracji Skarbowej. Nie zabrakło też firm, aktywnie działających w województwie śląskim.

Więcej informacji dostępnych na stronie Organizatora:
siemianowice.pl/2023/09/mlodziezowe-targi-pracy-i-edukacji/

logotyp efmd