Zostań przez chwilę studentem MBA in Corporate Governance! Zapraszamy na wykład otwarty

Zostań przez chwilę studentem Master of Business Administration (MBA) in Corporate Governance! Wykład otwarty pt. Zarządzanie ryzykiem finansowym

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wykład fakultatywny pt. "Wprowadzenie do zarządzania ryzykiem finansowym", który poprowadzi w ramach programu MBA dr hab. Ewa Dziwok, prof. UE. Spotkanie online odbędzie się 20 stycznia 2022 r. o godz. 18.00 w classroomie Master of Corporate Governance.

Osoby niebędące uczestnikami studiów podyplomowych MBA i MCG mogą zapisywać się poprzez formularz zgłoszeniowy. Do osób zarejestrowanych przed wykładem przesłany zostanie mail z linkiem do spotkania.

Zapraszamy serdecznie!

Deklaracja udziału w spotkaniu