Informacje bieżące dla słuchaczy uetw


1. Drodzy słuchacze w związku z obecną sytuacją na świecie odwołana zostaje zaplanowana na maj wycieczka do Miasta Skalnego. Wpłacone przez Państwa zaliczki na wycieczkę zostaną zwrócone. Osobiście można odebrać zaliczkę we wtorek 28 kwietnia w godzinach od 10:00 do 12:00 w biurze CKpCŻ, pokój 112 A, ul Bogucicka 3.

Osoby, które nie mogą osobiście przyjechać do biura, proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia innego terminu.

2. W związku z zawieszeniem zajęć dodatkowych(językowych, komputerowych i sportowych) dla słuchaczy uetw na czas dzisiaj nieokreślony, proponujemy Państwu przełożenie wpłaty na następny semestr lub zwrot kosztów proporcjonalnie do nieodbytych zajęć. 

W przypadku wyboru opcji zwrotu kosztów za zajęcia, słuchacz powinien złożyć stosowne pismo z prośbą o zwrot. Pismo należy złożyć w biurze UETW, kancelarii UE (w wyznaczone godziny urzędowania) lub pocztą.

W przypadku pytań pozostaję z Państwem w kontakcie mailowym katarzyna.franke@ue.katowice.pl oraz telefonicznym 32 257 70 21

W trosce o Państwa zdrowie wizytę w biurze uetw należy ograniczyć do minimum czasowego oraz przestrzegać wszystkich zasad bezpieczeństwa i ochrony.