Informacje dotyczące nowego roku akademickiego 2020/2021 dla Słuchaczy UETW


W związku z aktualną sytuacją pandemiczną w kraju oraz zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego i przede wszystkim w trosce o bezpieczeństwo naszych Słuchaczy, podjęliśmy decyzję o organizacji zajęć dla seniorów w ramach Ekonomicznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w trybie innym niż dotychczas - w semestrze zimowym 2020/2021 przygotowujemy dla Państwa czwartkowe wykłady w formie online.

Wykłady online, do których wysłuchania serdecznie zapraszamy obecnych i nowych słuchaczy, odbywać się będą cyklicznie w czwartki o godz. 16:00.

Zajęcia dodatkowe w tym sportowe, językowe i komputerowe w semestrze zimowym zostają zawieszone.

Wyrażamy nadzieję na to, że w semestrze letnim powrót do zajęć stacjonarnych będzie możliwy i bezpieczny.

Zapisy słuchaczy na semestr zimowy 2020/2021 odbywać się będą za pomocą formularza elektronicznego, telefonicznie lub osobiście po wcześniejszym umówieniu wizyty w biurze UETW. 

Zapisy od dnia 28 września do 9 października.

Inauguracja roku akademickiego online 15 październik godz. 16:00.

Aby słuchacz mógł uczestniczyć w wykładach online w semestrze zimowym niezbędny będzie adres poczty internetowej, na który zostanie przesłany link z dostępem do wykładu oraz laptop/komputer lub telefon komórkowy z dostępem do internetu.

Opłata za semestr zimowy w trybie online wynosić będzie 30 zł.

Osoby, które wpłaciły opłatę za zajęcia dodatkowe w semestrze letnim 2019/2020 a nie wnioskowały do tej pory o zwrot środków, prosimy o kontakt z biurem UETW. Aby otrzymać zwrot opłaty za niezrealizowane zajęcia niezbędne będzie złożenie pisma w formie papierowej w biurze UETW lub przesłanie za pośrednictwem poczty lub mailowo na adres katarzyna.franke@ue.katowice.pl. Wiadomość mailowa z dopiskiem UETW - zwrot. We wniosku należy podać numer rachunku bankowego, na który zostaną zwrócone środki oraz rodzaj zajęć, których zwrot dotyczy i nazwisko prowadzącego.

W przypadku wątpliwości odpowiem na Państwa pytania telefonicznie pod nr telefonu 32 257 70 21, mailowo katarzyna.franke@ue.katowice.pl lub spotkam się z Państwem w biurze po wcześniejszym umówieniu terminu.