Uroczysta Inauguracja roku akademickiego 2021/22

Serdecznie zapraszamy słuchaczy Uniwersytetu Ekonomicznego Trzeciego Wieku na uroczystą inaugurację roku akademickiego 2021/2022 w czwartek 21 października o godz. 16:00 w auli A, przy ul. Bogucickiej 3.  Wykład inauguracyjny pt. "Konflikt społeczny jako przedmiot badań. Teoria i rzeczywistość" wygłosi dr hab Anna Adamus-Matuszyńska, pracownik Katedry Badań Rynkowych i Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

 

Uroczystość uświetni występ Chóru Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, który w tym roku obchodzi swój Jubileusz 15-lecia.

Z uwagi na trwającą ogólnoświatową pandemię, wyrażając głęboką troskę o zdrowie i bezpieczeństwo słuchaczy, a także mając na uwadze zalecenia sanitarne, zwracamy się z prośbą o przestrzeganie wszelkich zasad bezpieczeństwa tj. dezynfekcja dłoni i obowiązek zasłaniania ust. 

Dla słuchaczy dostępny będzie bezpłatny parking wewnętrzny przy budynku A. Wjazd przez szlaban na hasło "Trzeci Wiek"

Słuchacze, którzy do tej pory nie dokonali zapisów w biurze UETW lub przez formularz online, proszeni są o dokonanie formalności przed wykładem. W holu przed aulą na stoiskach obsługi dostępne są formularze rejestracyjne oraz istnieje możliwość dokonania wpłat gotówkowych.